.

.

New
Мажите е ВИСТИНСКИ Свила Сплетам, Мажи свила, Т-маица ,Лето машка Кошула, Големи Димензии, Удобно, испотени, кул.

Мажите е ВИСТИНСКИ Свила Сплетам, Мажи свила, Т-маица ,Лето машка Кошула, Големи Димензии, Удобно, испотени,

DEN 1051.20

Количина на стоки
Достапно


[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина Рамо Градите Должина на Ракав L 43 102 68 20 XL 44 106 70 21 XXL 45 110 72 22
Мерење Во Инчи Големина Рамо Градите Должина на Ракав L 16.9 40.2 26.8 7.9 XL 17.3 41.7 27.6 8.3 XXL 17.7 43.3 28.3 8.7
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Карактеристики на стоката

Големина:
L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
antamaca
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Материјал:
Свила
Sleeve Стил:
Обичните
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Текстурата на материјалот:
Свила
Ткаенини:
плетење
Шема:
Полна Боја
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат