.

.

New
TREAZY Златна Боја Кристал Булчински Свадба Коса Додатоци Зголеми Цвет Булчински Долга Коса Чешли Свадба Коса, Накит за Жените

TREAZY Златна Боја Кристал Булчински Свадба Коса Додатоци Зголеми Цвет Булчински Долга Коса Чешли Свадба Коса,

DEN 384.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Достапно


Топло Препорачувам
Опис На Производот
100% Нов и Висок Квалитет
Материјал : Цинк Легура & Кристал Кристално
Накит Вид : Свадба Свадба Коса Чешли
Големина : Прибл 28cm*6cm
Овој Накит се усогласат со барањата на ЕУ за животната средина,ве молиме да се чувствуваат слободни да не носат.
Фантастични коса додатоци за Свадби, Proms, Партии или други специјални прилики.
Тоа го прави вашиот изглед благородна и да го додадете вашиот шарм
Сликата Модел Шоу
Превозот И Повратни Информации

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
TREAZY
Тип:
Косата Чешли
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
0140H01
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Подарок за:
Невестата/Деверуша/Божиќ Подарок/Нова Година
Големина:
28cm*6cm
JewelryEnvironmental Стандард:
Противалергиски, Олово, Никел слободни
Метали Тип:
Злато Позлатен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат