.

.

New
Lamoon Трендовски 0.6 кт Срцето Природни Црвени Гранат 925 Фунта на Сребрена Капка ® за Обетки парична Казна Накит S925 LMEI030

Lamoon Трендовски 0.6 кт Срцето Природни Црвени Гранат 925 Фунта на Сребрена Капка ® за Обетки парична Казна

DEN 463.00
DEN 841.92

Количина на стоки
Достапно


ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА ГРАНАТ >>>
【Бренд】 : LAMOON
【Item Type】 : Класичен Срцето Гранат Капка Обетки
【Главниот Камен】 : 4mm 0.3x2ct 100% Природни Црвено Срце Намали Гранат
【Meterial】 : 925 Sterling Silver
【Позлата】 : 18 K Розово Злато Позлатен
【Прилики】 : Забава/Свадбена/Подарок/Дневно/Годишнината/Датира
Сертификат број :
PY8 HA210438
поддршка за проверка на следната веб :
www.ngstc.cn
♦ За производи пакување : Ние provid слободни накит торбичка во произволна боја. Поради транзит штета прашање, ние не обезбеди бесплатно накит поле ако треба, ве молиме кликнете на сликата за да купи>>>

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
LAMOON
Главниот Камен:
гранат
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
NGSTC
Стил:
Канцеларија/кариера
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
LMEI030
Пол:
Жените
Повод:
Ангажирање
Сертификат Број:
PY8HA210438
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Стил:
Романтични
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат