.

.

New
RL1-0024 За LASERJET 4300 4250 4350 4345MFP FUSER ФИЛМ РАКАВ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ЈП Печатач Плотер мастило делови

RL1-0024 За LASERJET 4300 4250 4350 4345MFP FUSER ФИЛМ РАКАВ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ЈП Печатач Плотер мастило делови

DEN 1200.00

Количина на стоки
Достапно


Контакт Со Нас На :
S kype : чен.huaijun
Whatsaap & Wechat : +8613825142208 Компатибилност : Laserjet 4300 4250 4350 4345 MFP серија печатач Пакување Листа : 1 PCS X Fuser филм ракав
Ние брод објекти надвор во рок од 2 работни дена по плаќање!
Ние брод за снабдување адреса, ве молиме да ја потврдите вашата адреса при донесувањето на плаќање!
Предмети ќе се испраќаат преку Пост, e Packet, EMS или DHL во зависност од ситуацијата!
Тоа обично трае околу 7-25 работни дена да пристигне брзо сите земји, ако вашиот објект не пристигнат на време, ве молиме контактирајте со нас да го следиме тоа за вас! Купувачот може да се врати ставки назад кон нас за замена или рефундирање во рок од 30 дена по купувањето!
Се врати ставки мора да биде во оригинална амбалажа и да имаат никаков знак на злоупотреба!
Ве молиме контактирајте со нас прво, ако треба да се вратите на објектот назад! Ве молиме контактирајте со нас прв доколку постои било каков проблем со објектот или испорака!
Нашата Служба за корисници време : 9 : 00 - 18 : 00 на Пекинг Време (18 : 00-03 : 00 на Пацификот Време)!
Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress Порака, како e-mail може да биде доставена до несакана пошта кутија!

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
Laserjet 4300 4250 4350 4345
Тип:
Други
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат