.

.

New
Мотор На Јамаха TTR230 TTR 230 ПРАВА 2005-2011 АТВ Мотоцикл електрични Дел Стартер Електромагнетниот Копчето за вклучување Започнете со Почеток Реле

Мотор На Јамаха TTR230 TTR 230 ПРАВА 2005-2011 АТВ Мотоцикл електрични Дел Стартер Електромагнетниот Копчето

DEN 319.00
DEN 335.52

Количина на стоки
Достапно

бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Превозот време не е загарантирана.Парцели Изгубиле
Ве молиме дозволете ни да знаеме ,Ние ќе ви даде 100% задоволително решение
Ние нема да ги прифати назад предмети повеќе од 21 дена по породувањето. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.Прими погрешен точка
2.Ви благодариме за вашето разбирање.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.искрени честитки до сите купувачот. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност. Ви благодариме за вашето разбирање.
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или неточни адреса или неподигнати стоки, купувачот треба да се одговорни за сите врати & повторно да ја прати поштарина.
2)превозот време :
-Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working ден од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање избришани.
Answer : ___________________________ Note :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ако не примате одговори од нас, ве молиме проверете ја вашата е-мејл обезбедување вашето поштенско сандаче не го достигна полна големина.
Опис :
Функција
100% Сосема нов и висок квалитет;
Одговара За : ЈАМАХА
Јамаха TTR230 TTR 230 права 2005-2011 Dirt Bike 10 AMP
Големина : 4. ние ги испратите преку различни воздух mail. ве молиме оставете ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и клиент
гаранција за квалитет.
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари наплата
1. за превозот безбедно.Вашиот не добиете објектот
3. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5.
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил, така што ние
Бизнис Часови : Сонце-Петок Од 10 : 00-18 : 00 (Кина Време GMT+8 : 00)
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.

Карактеристики на стоката

Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Име На Модел:
За Јамаха TTR230 TTR 230 права 2005-2011
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Метал &пластика
Бренд Име:
GFYSHIP
Година:
Права 2005-2011
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат