.

.

New
Жените Фитнес Спортски Градник Поместена Врвот Атлетик Вест Салата Водат Памук Лесна

Жените Фитнес Спортски Градник Поместена Врвот Атлетик Вест Салата Водат Памук Лесна

DEN 145.92

Количина на стоки
Достапно

100% Сосема Нов И Висок квалитет на Моден стил, Спортски Градници, Градник Блузи Совршен избор за сите активности (јога,тренингот,трчање и сл.) Мека, еластичен и удобно лесна Градник Материјал : Памук Мешавина Големина : S, M, L Големина Биста(Рамен) Биста(Поместуваат) Купот S 56cm/22.04" 80см/31.49" (Одговараат За)70 A/70 B/70 C/70 D/70 E/75 A М 60cm/23.62" 82cm/32.28" (Одговараат За)75 B/75 C/75 D/75 E/80 A/80 B L 64cm/25.19" 86cm/33.85" (Одговараат За)80 C/80 D/80 E/85 A/85 B/85 C Биста S 70~75СМ(27.6~29.53)
М 75~80СМ(29.53~31.50)
L 85~90 CM(33.46~35.43) ако не'т konw да се избере на формата,само види тука.ви благодариме Забелешка : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. 3. Азија големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина, ве молиме проверете детали големина информации пред купување. Ви благодариме. Пакет листа : 1 * Лесна Вест Спортски Градник
1. Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Alipay, Master Card, Qiwi Паричник, Boleto, Moneybookers, Western Union. 2. Нашите заштита дава само на плаќање начини acceped од Aliexpress платформа. 1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена (работни дена, не одмор или викенд) по уплатата се Comfirmed. 2. Ако не примите објект во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори на вас во времето! 3. Ако вашата нарачка ≤$5, Бесплатен превозот на производот не може да се query детално следење на информации, ако треба, ве молиме, изберете Ја препорачана Пошта и да ја плати цената различни. 1. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога се примени. За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, Доколку ставката што се користи и да биде побарано да се врати Без Причина, Превозот цена треба да се носат од страна на двете дел. 2. Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по користење,оштетувања од вода и така натаму.

Карактеристики на стоката

Големина:
L, M, S
спортски тип:
Фитнес
Број На Модел На:
WJ0133
Материјал:
Памук мешавина
Бренд Име:
MSSNNG
Затворање Тип:
лесна градник
Функција:
Дише
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат