.

.

New
Век Пустината Растенијата Агаве Вештачки Вкусен Растенијата Пластични Цвет Табела Декорација Зелено Растение Ѕид Позадина Бесплатен Превозот

Век Пустината Растенијата Агаве Вештачки Вкусен Растенијата Пластични Цвет Табела Декорација Зелено Растение

DEN 168.00

Количина на стоки
Достапно


· Цвет Име : Вкусен Растенијата · Цвет Вкупна Должина : 24cm · Цвет Големина : 10cm · Цвет Материјал : Пластични · Цвет количина : 1 Матични · во Цената Не Inculding Вазна · Пакување : Кутија за Пакување · Превозот : Aliexpress Стандард за Испорака

Карактеристики на стоката

Сместување:
Десктоп
Растенијата Стил:
гранка
Број на Компјутери:
1pc
Бренд Име:
ИНДИГО
Материјал:
Пластични
Материјал:
Пластични
Вкупно lenght:
за 24 см
Дијаметар:
околу 10 cm
Цената е за :
1 Парче
Вид:
Екранот Цвет
Тип:
Лист-форма
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат